Udostępnij Profil TOZ

Koty do adopcji

"Nie ma nic bardziej miękkiego, nic, co dawałoby skórze odczucie większej delikatności i niepowtarzalności, niż ciepłe i falujące kocie futro." - /Guy de Maupassant/


Adres


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
w Polsce Oddział we Włocławku

adres korespondencyjny:
ul.Łanowa 19 m 7,
87-800 Włocławek

tel. interwencyjny: 697 102 595
(czynny: pn., wt., czw. w godz. 17-19)
e-mail: toz@toz.wloclawek.pl

Formularz kontaktowy

 


Numer konta


nr konta:
83 1020 5170 0000 1302 0079 6946

 


Zarząd Oddziału


Prezes Grażyna Pawlak
Sekretarz Hanna Wyszatycka-Kuligowska Skarbnik Mariusz Dominikowski
czlonek Cecylia BarskaTOZ w Polsce


Strona ogólnokrajowa TOZ
Inne oddziały TOZ

 


Pomagają nam:

Mapa strony

SZUKAM DOMU !!!!


Jestem małą koteczką. Nie pamiętam jak znalazłam się na ulicy, sama, zziębnięta, głodna i chora. Dobrzy ludzie zabrali mnie, ogrzali, nakarmili i zawieźli do weta. Wiele osób długo walczyło o moje życie !!! I udało się :) Dziś jestem zdrową, rozbrykaną kotką z dużym apetytem, nadal jednak bezdomną. Troszczy się o mnie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Tęsknię do swojego człowieka, który będzie mnie miział, a ja będę dla niego mruczała.......
Kontakt: 607-676-816
Szukam DS lub DT!!!!


Koci chłopak młody, zabawny szuka na już domku stałego, albo domku tymczasowego!!! Jest kuwetkowy, więc musiał mieszkać w domu. Nie wybredny jeśli chodzi o jedzonko. Wcina mokrą i suchą karmę ;) Przyjaźnie nastawiony do innych kotów :) Uwielbia być miziany i leżeć na ręku. Sam potrafi się bawić piłeczkami i szaleć w tunelu :) Nie wiemy jak wyglądało jego życie do tej pory. Znaleziony na osiedlu Mielęcin. Nikt nie dzwonił w jego sprawie, dlatego postanowiliśmy poszukać mu super chałupki!!! Jeśli chcesz mieć fajnego, spokojnego kociego przyjaciela to dzwoń!! Kocurek ma około 7 miesięcy. Warunek - podpisanie umowy adopcyjnej! Kontakt: 502-027-942Czy taki kot jak ja, ma szansę na domek??? Czas pokaże....


TADZIU - to kocurek, który został interwencyjnie zabrany właścicielom. Miał bardzo liczne rany na ciele, 11 kleszczy, strasznie chudy, z ropniem w łapce. Ale to już było..... Teraz może być tylko lepiej, jak znajdzie swojego człowieka!!! Tadziu jest wykastrowany, je suchą i mokrą karmę, kuwetkowy. Towarzystwo innych kotów mu nie przeszkadza. Kocurek ma około 1,5 roku. Wiem, że czarne koty nie mają powodzenia. Ale może do Tadzia uśmiechnie się szczęście??? Może znajdzie kawałek miejsca w ciepłym domku, z pełną miseczką i ludziem do miziania??? Kocurek uwielbia być w centrum uwagi. Lubi być głaskany, sam się tego domaga. Jeżeli kolor umaszczenia kota jest dla Ciebie obojętny, pomyśl o Nim.

Kontakt: 607-658-457.
Szuka domku!!! Ktoś chętny???


Sympatyczna, wysterylizowana kocia dama szuka domku. W jej przypadku najlepszym rozwiązaniem, byłby dom z ogrodem, żeby mogła sobie wychodzić na dwór. Kotka nie wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Trafiła pod naszą opiekę wraz z dwójką swoich dopiero co narodzonych kociaków. Dzięki wspaniałemu domowi tymczasowemu, mogła w spokoju odchować małe. Jej dzieci już mają domki, a ona ciągle szuka.
Może znajdzie się ktoś chętny i przygarnie kotkę.
Więcej informacji pod numerem: 792-881-317ŻABCIA - dwuletnia kotka, szuka odpowiedzialnego domku!!!


Żabcia ma dwa lata. Jest wysterylizowaną i kuwetkową kotką. Szuka swojego miejsca u boku człowieka, który już jej nie odda, pokocha na zawsze!!! Na dobre i złe!!! Żabcia musi być jedynaczką, ponieważ na inne koty źle reaguje. Dlaczego??? Nie wiemy. Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, dla kogo jej wiek nie będzie miał znaczenia. Każdy chce mieć małego kotka, a takich starszych nikt nie chce. A ona jest spragniona bliskości z człowiekiem. Sama domaga się miziania jak ma na to ochotę. Zasługuje na lepsze jutro!!! Proszę udostępniajcie ją!!! Może gdzieś jest osoba, która odmieni jej życie??? Więcej informacji pod numerem: 792-881-317.ZDZICHU - 7 miesięczny kocurek szuka swojego ludzia!!!!


Zdzichu jest wykastrowanym i kuwetkowym kocurkiem. Został zabrany z fatalnych warunków. Przeszedł profilaktykę tzn. został odpchlony i odrobaczony. Nie wybrzydza podczas posiłków. Zdzichu szuka domu odpowiedzialnego i wyrozumiałego. Domu, który zapewni mu pełną miseczkę, opiekę weterynaryjną i duuuuużo miłości. Nie wiemy jak wyglądało jego życie do tej pory, ale na pewno nie było kolorowe.
Więcej informacji pod numerem: 792-881-317.Czy mam szansę na domek?? Czy ktoś pokocha dwulatka???


ocurek Rudasek/Misio jest pod opieką zastępczą. Został wyrzucony przez "właścicieli" bo przestał być małą kulką Emotikon frown lecz urósł i nie jest już takim ładnym małym kiciem. Rudasek/Misio jest bardzo kochanym przytulasem, lubi głaskanie po brzuszku. Ma ok. 2 lat jest szaro-siwy z akcentami rudości. Jest kocurkiem zdrowym, wykastrowanym,odpchlonym i odrobaczonym. Ostatnio jest troszkę płochliwy, myślę że szybko wróciłby do normalności gdyby tylko został przygarnięty przez KOCHAJĄCA OSOBĘ. Byłby szczęśliwy w pełni, gdyby mógł zamieszkać w domu z ogródkiem. Od pewnego czasu mieszka w garażu, ponieważ koty zastępczej opiekunki nie akceptują innych zwierząt. Kontakt:666-058-921Domino po operacji pęcherza jest już za Tęczowym Mostem.


Domino to wspaniały kociak. Jest po operacji pęcherza. Przebywa u pani, która ma wiele kotków i nie jest w stanie skupić się tylko na nim. Domino potrzebuje doświadczonego i odpowiedzialnego domku, a na tę chwilę specjalistycznej karmy Urinary. Błagamy o pomoc dla tego 3-letniego, pięknego kociaka!! Poszukajmy mu razem domku, opiekuna, który będzie miał świadomość, że jest to kociak specjalnej troski... Jeśli możesz wpłacić na karmę dla Domina chociaż złotówkę, nr konta 83 1020 5170 0000 1302 0079 6946, tytuł "Karma dla Domina". Jeśli możesz zakupić chociaż malutką paczuszkę takiej karmy, to bardzo prosimy o wsparcie!! Domino prosi, bo bardzo chce żyć, inaczej grozi mu uśpienie... Kontakt: 697 102 595 Ta karma jest najsilniejsza i najlepsza dla kociaka żeby mógł przeżyć, są różne ceny, ale tak czy siak jest droga:( Karma: Royal Canin Urinary S/O High Dilution PILNIE potrzebna!!
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce jest zarejestrowaną Organizacją Pożytku Publicznego (nr KRS 0000154454)

Pomóż nam pomagać